Sepeti Gizle
Toplam: 0,00 TLAlışverişi Tamamla
Giriş YapÜyel Ol
Bosch marka logosu
BOSCH MUM5XW20 1000 W Mutfak Robotu resim detayBOSCH MUM5XW20 1000 W Mutfak Robotu resim detayBOSCH MUM5XW20 1000 W Mutfak Robotu resim detayBOSCH MUM5XW20 1000 W Mutfak Robotu resim detayBOSCH MUM5XW20 1000 W Mutfak Robotu resim detay
BOSCH MUM5XW20 1000 W Mutfak Robotu resim önizlemeBOSCH MUM5XW20 1000 W Mutfak Robotu resim önizlemeBOSCH MUM5XW20 1000 W Mutfak Robotu resim önizlemeBOSCH MUM5XW20 1000 W Mutfak Robotu resim önizlemeBOSCH MUM5XW20 1000 W Mutfak Robotu resim önizleme
Küçük Ev Aletleri

BOSCH MUM5XW20 1000 W Mutfak Robotu

Ürün Kodu: MUM5XW20

Mutfak MakinesiMUM5 1000 W Beyaz, champagneMUM5XW20

3.083,70 TL3.246,00 TL
% 5 İndirim
Kesintisiz İletişim
Hızlı Gönderim
Kapıda Ödeme
Taksit İmkanı

Çeşit çeşit tarifleri hazırlamak için entegre zamanlayıcı ve tartılı kompakt mutfak makinesi

 • 1000 watt motor gücü: yoğun hamurlar ve çok miktardaki karışımlarda bile üstün performans gösteren 1000 watt motor gücü
 • Geniş 3.9L paslanmaz çelik karıştırma haznesi: optimum karıştırma performansı için özel tasarımlı hazne (2,7 kg'ye kadar kek ve 1,9 kg'ye hamur malzemesi)
 • 3 boyutlu karıştırma: hızlı ve homojen karışım
 • Park pozisyonu: otomatik park pozisyonu sayesinde hamur aksesuarları karıştırma haznesinin arkasında durarak kolaylıkla malzeme eklenmesine olanak tanır.
 • Profesyonel aksesuar seti: mükemmel sonuçlar için kaliteli çırpma ucu, silikon kaplı metal karıştırma ucu ve hamur kancası

Geniş aksesuar gamı sayesinde çok yönlü kullanım

Herkesin tarifleri ve bunları uygulama şekli kendine özgüdür. Ürününüze kendi tariflerinizi hazırlayabileceğiniz aksesuarlar ekleyerek bir mutfak makinesinden çok daha fazlasına sahip olabilirsiniz!

Otomatik park pozisyonu sayesinde kolay malzeme ekleme

Adım adım malzeme eklemeyi gerektiren tarifler artık çok kolay: otomatik park pozisyonu sayesinde hamur aksesuarları karıştırma haznesinin arkasında durarak kolaylıkla malzeme eklemenize olanak tanır.

Mükemmel sonuçlar için profesyonel aksesuar seti

Yaratıcılığı ortaya çıkarmak için özel aksesuarlar gerekir. Metal çırpma ucu, silikon kaplı karıştırma ucu ve hamur kancasından oluşan profesyonel aksesuar seti, kolay kullanım ve mükemmel sonuçlar sunarak yaratıcılığınızı ortaya çıkarmanıza yardımcı olur. Ayrıca tüm aksesuarlar bulaşık makinesinde yıkanabilir özelliği ile kolay temizleme imkanı sunar.

Kolay ve kullanışlı saklama için otomatik kablo sarma özelliği

Keşke ortalıkta hiç kablo görünmese dediğiniz zamanlar oluyor mu? Otomatik kablo sarma özelliği ile kablosuz tezgahlar artık mümkün! Kabloyu kısaca çekin, otomatik toplama sistemi kabloyu içeri toplayarak size mutfağınızda daha geniş kullanılabilir alan sağlasın.

Tüm aksesuarlar, aksesuar çantasına konduktan sonra karıştırma haznesi içinde saklanabilir

Kullanışlı aksesuar çantası sayesinde aksesuarları bir arada saklamak çok kolay. Karıştırma haznesine sığabilen özel aksesuar çantasının içine koyarak tüm aksesuarları güvenle saklayabilirsiniz.

Entegre tartı sayesinde tam ölçüsünde tarifler

Tek bir ürün ile her şeyi yapabilirken neden daha fazlasına ihtiyaç duyasınız? Entegre tartı sayesinde malzemeleri ürünün karıştırma haznesinde tartabilir; tariflerinizi tam ölçüsünde kolay ve zahmetsizce hazırlayabilirsiniz.

Mükemmel sonuçlar için entegre zamanlayıcı

Favori tarifinizi sizden daha iyi kimse bilemez. Malzemelerin veya hamurunuzun ne kadar süre karıştırılıp yoğrulması gerektiğini en iyi siz bilirsiniz. Entegre zamanlayıcı, size tariflerinizin tam kıvamında olması için yardımcı olur. Siz diğer hazırlıklarınızı yaparken zamanlayıcı sayesinde karıştırma ve yoğurma süresini gözlemleyerek tam doğru zamanda işlemi sonlandırabilirsiniz.

Bulaşık makinesinde yıkanabilen aksesuarlar sayesinde kolay temizlik

Tariflerinizi hazırladıktan sonra yapılan temizlik genelde vakit alan bir süreçtir. Bulaşık makinesinde yıkanabilen aksesuarlar kolay ve hızlı temizlik imkanı sunar.

Üstün performans gösteren 1000 watt motor gücü

1000 watt gücündeki motor sayesinde dilediğiniz tariferi kolayca hazırlayabilirsiniz. Üstün performans gösteren yüksek motor gücü yoğun hamurları kolayca yoğurmanıza ve çok miktardaki karışımları rahatlıkla karıştırmanıza olanak tanır.

Dilediğiniz kek karışımı ve hamuru hazırlamak için geniş ve kullanışlı karıştırma haznesi

En iyi sonuçları almak için hazne kapasitesinin yanında haznenin tasarımı ve birbiriyle uyumlu aksesuarlar da önemlidir. 3.9L hacme sahip üstün kaliteli paslanmaz çelik karıştırma haznesi hem az hem çok miktardaki karışımlar içinidealdir. Geniş kapasiteli hazne içinde 2.7 kg'ye kadar kek karışımı; 1.9 kg'ye kadar hamur karışımı hazırlanabilir.

Tek dokunuşla kolayca kaldırılabilen gövde

Pasta, kek, börek yaparken aksesuar değiştirmek için kullanışlı bir tasarım önemlidir. EasyArm Lift özelliği ile tek tuşla kolaylıkla kalkabilen gövde size kolay kullanım , hız ve pratiklik sunar.

7 hız ayarı sayesinde hızlı ve kolay hazırlama

Her aksesuar için farklı hız ayarını kullanmak gerekir. 7 farklı hız seviyesi sayesinde OptiMUM tariflerinizi hızlı, kolay ve dilediğiniz gibi hazırlamanıza olanak tanır. Daha fazla hıza ihtiyacınız olan tariflerde pulse fonsiyonu ile çok daha hızlı sonuç elde edebilirsiniz.

3 boyutlu karıştırma sayesinde mükemmel sonuçlar

Mükemmel sonuçlar için tüm malzemelerin homojen karışması gerekir. 3 boyutlu karıştırma özelliği, karıştırma uçlarının 3 farklı yönde hareket ederek karışımın yanlardan, tabandan ve haznenin merkezinden toparlanmasını sağlayarak homojen ve yüksek hacimli bir karışım elde etmenizi sağlar.

 

 • 5 Çok İyi (0)
  % 0
 • 4 İyi (0)
  % 0
 • 3 Ne İyi/Ne Kötü (0)
  % 0
 • 2 Kötü (0)
  % 0
 • 1 Çok Kötü (0)
  % 0
Ortalama Puan
Henüz Değerlendirilmemiş
 

İlginizi Çekebilecek Ürünler