Sepeti Gizle
Toplam: 0,00 TLAlışverişi Tamamla
Giriş YapÜyel Ol
Bosch marka logosu
BOSCH BGS41PET1 Toz Torbasız Elektrik Süpürgesi Proanimal Kırmızı 750w resim detayBOSCH BGS41PET1 Toz Torbasız Elektrik Süpürgesi Proanimal Kırmızı 750w resim detayBOSCH BGS41PET1 Toz Torbasız Elektrik Süpürgesi Proanimal Kırmızı 750w resim detayBOSCH BGS41PET1 Toz Torbasız Elektrik Süpürgesi Proanimal Kırmızı 750w resim detayBOSCH BGS41PET1 Toz Torbasız Elektrik Süpürgesi Proanimal Kırmızı 750w resim detay
BOSCH BGS41PET1 Toz Torbasız Elektrik Süpürgesi Proanimal Kırmızı 750w resim önizlemeBOSCH BGS41PET1 Toz Torbasız Elektrik Süpürgesi Proanimal Kırmızı 750w resim önizlemeBOSCH BGS41PET1 Toz Torbasız Elektrik Süpürgesi Proanimal Kırmızı 750w resim önizlemeBOSCH BGS41PET1 Toz Torbasız Elektrik Süpürgesi Proanimal Kırmızı 750w resim önizlemeBOSCH BGS41PET1 Toz Torbasız Elektrik Süpürgesi Proanimal Kırmızı 750w resim önizleme
Süpürge

BOSCH BGS41PET1 Toz Torbasız Elektrik Süpürgesi Proanimal Kırmızı 750w

Ürün Kodu: BGS41PET1

Evcil Pet sahipleri için: Özel geliştirilmiş AirTurbo başlık sayesinde daha hızlı temizlik** . ProAnimal süpürgeniz hayvan tüylerini temizlemenizi çok daha kolay hale getirecek SelfClean özelliğine sahip. Başlıkta bulunan özel mekanizması sayesinde, başlıkta toplanan hayvan tüylerini tek bir hareketle, kolayca kesip vakumlayabilirsiniz.

2.567,85 TL2.703,00 TL
% 5 İndirim
Kesintisiz İletişim
Hızlı Gönderim
Kapıda Ödeme
Taksit İmkanı

Evcil Pet sahipleri için: Özel geliştirilmiş AirTurbo başlık sayesinde daha hızlı temizlik** . ProAnimal süpürgeniz hayvan tüylerini temizlemenizi çok daha kolay hale getirecek SelfClean özelliğine sahip. Başlıkta bulunan özel mekanizması sayesinde, başlıkta toplanan hayvan tüylerini tek bir hareketle, kolayca kesip vakumlayabilirsiniz.

 • QuattroPower Sistemi: Benzersiz temizleme performansını düşük enerji tüketimiyle sunan teknoloji
 • 10 yıl motor garantisi*: Almanya’da üretilen Bosch motor teknolojisi ile sürekli yüksek performans
 • Benzersiz SensorBagless™ Teknolojisi: Minimum bakım ile inanılmaz sessiz ve güçlü
 • EasyClean Sistemi: Toz haznesi ve filtre temizliği oldukça kolay
 • Yıkanabilir hijyenik HEPA filtre: A sınıfı toz emiş performansı ile alerjik bünyeler için uygun

Bosch Motor Teknolojisi– Alman mühendisliği

Yüksek performansın tadını çıkartın. Yüksek performanslı motorlarımız 65 yıldan uzun bir süredir Almanya’da geliştiriliyor ve üretiliyor. 10 yıl motor garantisi ile sadece yüksek performans vaat etmiyor, bu yüksek performansın uzun yıllar devam edeceğini garanti ediyoruz.

Her zaman güçlü performans

Her zaman en iyi performansı mı almak istiyorsunuz? Akıllı sensör özelliği süpürgenizin çalışma performansını sürekli kontrol ederek, en iyi temizlik performansını almanızı sağlar. Süpürgenizin üzerinde bulunan LED gösterge sayesinde, performans düşüşünü ve filtrenizi ne zaman temizlemeniz gerektiğini kolayca takip edebilirsiniz. Her zaman yüksek temizlik performansı.

Toz Haznesi temizliği artık daha kolay

EasyClean sistemimiz sayesinde, çok daha kolay temizleme deneyimi yaşayacaksınız. Toz haznesi tek tuş hareketi ile süpürge gövdesinden kolayca ayrılır ve temizlenir. Ayrıcı toz haznesinin özel tasarımı sayesinde hazne içerisindeki tozlar rahatça boşaltılır.

Evinizin havasından bile daha temiz hava çıkışı

Yaşam alanınızdaki hava kalitesinin çok önemli olduğuna inanıyoruz. Süpürgenizin özel HEPA filtresi sayesinde, oda havasından daha temiz hava çıkışı sağlayın. Özel Filtre havanın %99,95'ini filtreler, buna havadaki tozlar, bakteriler ve polenler de dahil. Ayrıca filtrenin yıkanabilme özelliği her seferinde yeni filtrle alma masrafının önüne geçmenizi sağlar.

 • 5 Çok İyi (0)
  % 0
 • 4 İyi (0)
  % 0
 • 3 Ne İyi/Ne Kötü (0)
  % 0
 • 2 Kötü (0)
  % 0
 • 1 Çok Kötü (0)
  % 0
Ortalama Puan
Henüz Değerlendirilmemiş
 

İlginizi Çekebilecek Ürünler