Sepeti Gizle
Toplam: 0,00 TLAlışverişi Tamamla
Giriş YapÜyel Ol
Bosch marka logosu
BOSCH BGL6POW1 Toz Torbalı Süpürge resim detayBOSCH BGL6POW1 Toz Torbalı Süpürge resim detayBOSCH BGL6POW1 Toz Torbalı Süpürge resim detayBOSCH BGL6POW1 Toz Torbalı Süpürge resim detayBOSCH BGL6POW1 Toz Torbalı Süpürge resim detay
BOSCH BGL6POW1 Toz Torbalı Süpürge resim önizlemeBOSCH BGL6POW1 Toz Torbalı Süpürge resim önizlemeBOSCH BGL6POW1 Toz Torbalı Süpürge resim önizlemeBOSCH BGL6POW1 Toz Torbalı Süpürge resim önizlemeBOSCH BGL6POW1 Toz Torbalı Süpürge resim önizleme
Süpürge

BOSCH BGL6POW1 Toz Torbalı Süpürge

Ürün Kodu: BGL6POW1

ProPower - güçlü turbo başlık ile derinlemesine temizlik.

2.021,60 TL2.128,00 TL
% 5 İndirim
Kesintisiz İletişim
Hızlı Gönderim
Kapıda Ödeme
Taksit İmkanı

ProPower - güçlü turbo başlık ile derinlemesine temizlik.

 • 10 yıl motor garantisi*: Almanya’da üretilen Bosch motor teknolojisi ile sürekli yüksek performans
 • Uzaktan kumanda ile kontrol: süpürge tutma kolundaki uzaktan kumanda sayesinde kolay ve etkili temizlik.
 • Turbo Başlık: Yüksek hızlı başlığı sayesinde çok daha etkili halı temizliği.
 • PowerProtect Sistemi: Toz torbası dolsa dahi, uzun süre yüksek temizleme performansı sunar.
 • Çok fonksiyonlu fırça: Mobilyalarınızda ve ulaşılması zor yerlerde kullanılmak için tasarlandı.

Bosch Motor Teknolojisi– Alman mühendisliği

Yüksek performansın tadını çıkartın. Yüksek performanslı motorlarımız 65 yıldan uzun bir süredir Almanya’da geliştiriliyor ve üretiliyor. 10 yıl motor garantisi ile sadece yüksek performans vaat etmiyor, bu yüksek performansın uzun yıllar devam edeceğini garanti ediyoruz.

Süpürgenizi tutma kolundaki kumandası sayesinde kolayca kontrol edin.

Farklı yüzeyler için makinenizin güç ayarını değiştirirken, artık her seferinde eğilmek zorunda değilsiniz. Yeni süpürgemizin tutma kolunda bulunan uzaktan kumandası sayesinde, tüm ayarları kolayca değiştirebilirsiniz. Tek bir dokunuşla turbo mod, standby ve istediğiniz güç seviyesi arasında geçiş yapabilirsiniz. Tüm yüzeylerde en etkili performansın tadını çıkartın.

Stil sahibi yüzey tasarımı ve LED ışıklı güç paneli.

Bosch'un yeni premium dizaynıyla tanışın. Mat renk ile modern tasarımı yansıtıyor ve aynı zamanda süpürgenizin üzerinde oluşabilecek parmakizini de azaltıyor. Renkli kaplaması daha modern bir görünüş sunarken, On/Off tuşundaki LED aydınlatma tasarımı tamamlıyor.

Entegre fırça sayesinde ulaşılması zor yerlerde kolay temizlik.

Her evde ulaşılması zor alanlar vardır: avizeler ya da tavan gibi. Çok fonksiyonlu entegre fırça sayesinde ulaşılması zor yerleri kolayca temizleyebilirsiniz. . Fırça kılları sayesinde yüzeye zarar vermeden rahatça temizlik yapabilirsiniz. Bu başlığı hem süpürge sapına takarak hem de süpürge borusuna takarak kullanabilirsiniz. Her zaman kullanıma hazır.

Güçlü Turbo başlık sayesinde, arttırılmış vakum gücü.

Turbo başlık sayesinde en iyi sonuca kolayca ulaşın. Daha az efor harcayarak halınızı kolayca temizleyebilirsiniz. Turbo başlık sayesinde çok daha hızlı ve etkili temizlik.

Daha uzun süre yüksek vakum gücü.

Bir çok süpürge, toz haznesi dolmaya başladıkça vakum gücünü çok kısa bir sürede kaybetmeye başlar. PowerProtect sistemi Bosch toz torbları ile uyumlu bir şekilde çalışarak maksimum performansı uzun süre almanızı sağlar. Bu sayede toz torbasını daha uzun süre kullanabilirsiniz.

 • 5 Çok İyi (0)
  % 0
 • 4 İyi (0)
  % 0
 • 3 Ne İyi/Ne Kötü (0)
  % 0
 • 2 Kötü (0)
  % 0
 • 1 Çok Kötü (0)
  % 0
Ortalama Puan
Henüz Değerlendirilmemiş
 

İlginizi Çekebilecek Ürünler