Sepeti Gizle
Toplam: 0,00 TLAlışverişi Tamamla
Giriş YapÜyel Ol
Bosch marka logosu
BOSCH BGB6SIL1 Beyaz Toz Torbalı Süpürge Prosilence Serie 6 resim detayBOSCH BGB6SIL1 Beyaz Toz Torbalı Süpürge Prosilence Serie 6 resim detayBOSCH BGB6SIL1 Beyaz Toz Torbalı Süpürge Prosilence Serie 6 resim detayBOSCH BGB6SIL1 Beyaz Toz Torbalı Süpürge Prosilence Serie 6 resim detayBOSCH BGB6SIL1 Beyaz Toz Torbalı Süpürge Prosilence Serie 6 resim detayBOSCH BGB6SIL1 Beyaz Toz Torbalı Süpürge Prosilence Serie 6 resim detay
BOSCH BGB6SIL1 Beyaz Toz Torbalı Süpürge Prosilence Serie 6 resim önizlemeBOSCH BGB6SIL1 Beyaz Toz Torbalı Süpürge Prosilence Serie 6 resim önizlemeBOSCH BGB6SIL1 Beyaz Toz Torbalı Süpürge Prosilence Serie 6 resim önizlemeBOSCH BGB6SIL1 Beyaz Toz Torbalı Süpürge Prosilence Serie 6 resim önizlemeBOSCH BGB6SIL1 Beyaz Toz Torbalı Süpürge Prosilence Serie 6 resim önizlemeBOSCH BGB6SIL1 Beyaz Toz Torbalı Süpürge Prosilence Serie 6 resim önizleme
Süpürge

BOSCH BGB6SIL1 Beyaz Toz Torbalı Süpürge Prosilence Serie 6

Ürün Kodu: BGB6SIL1

ProSilence - Son derece sessiz yeni süpürgemizle tanışın. Sessiz ve Güçlü!!!

2.141,30 TL2.254,00 TL
% 5 İndirim
Kesintisiz İletişim
Hızlı Gönderim
Kapıda Ödeme
Taksit İmkanı

ProSilence - Son derece sessiz yeni süpürgemizle tanışın. Sessiz ve Güçlü!!!

 • 10 yıl motor garantisi*: Almanya’da üretilen Bosch motor teknolojisi ile sürekli yüksek performans
 • Uzaktan kumanda ile kontrol: süpürge tutma kolundaki uzaktan kumanda sayesinde kolay ve etkili temizlik.
 • Yıkanabilir hijyenik HEPA filtre: A sınıfı toz emiş performansı ile alerjik bünyeler için uygun
 • Çok fonksiyonlu fırça: Mobilyalarınızda ve ulaşılması zor yerlerde kullanılmak için tasarlandı.
 • Ödüllü tasarım: yeni mat yüzeyi ve LED ışıklı güç paneli...

Bosch Motor Teknolojisi– Alman mühendisliği

Yüksek performansın tadını çıkartın. Yüksek performanslı motorlarımız 65 yıldan uzun bir süredir Almanya’da geliştiriliyor ve üretiliyor. 10 yıl motor garantisi ile sadece yüksek performans vaat etmiyor, bu yüksek performansın uzun yıllar devam edeceğini garanti ediyoruz.

Süpürgenizi tutma kolundaki kumandası sayesinde kolayca kontrol edin.

Farklı yüzeyler için makinenizin güç ayarını değiştirirken, artık her seferinde eğilmek zorunda değilsiniz. Yeni süpürgemizin tutma kolunda bulunan uzaktan kumandası sayesinde, tüm ayarları kolayca değiştirebilirsiniz. Tek bir dokunuşla turbo mod, standby ve istediğiniz güç seviyesi arasında geçiş yapabilirsiniz. Tüm yüzeylerde en etkili performansın tadını çıkartın.

Stil sahibi yüzey tasarımı ve LED ışıklı güç paneli.

Bosch'un yeni premium dizaynıyla tanışın. Mat renk ile modern tasarımı yansıtıyor ve aynı zamanda süpürgenizin üzerinde oluşabilecek parmakizini de azaltıyor. Renkli kaplaması daha modern bir görünüş sunarken, On/Off tuşundaki LED aydınlatma tasarımı tamamlıyor.

Entegre fırça sayesinde ulaşılması zor yerlerde kolay temizlik.

Her evde ulaşılması zor alanlar vardır: avizeler ya da tavan gibi. Çok fonksiyonlu entegre fırça sayesinde ulaşılması zor yerleri kolayca temizleyebilirsiniz. . Fırça kılları sayesinde yüzeye zarar vermeden rahatça temizlik yapabilirsiniz. Bu başlığı hem süpürge sapına takarak hem de süpürge borusuna takarak kullanabilirsiniz. Her zaman kullanıma hazır.

Evinizin havasından bile daha temiz hava çıkışı

Yaşam alanınızdaki hava kalitesinin çok önemli olduğuna inanıyoruz. Süpürgenizin özel HEPA filtresi sayesinde, oda havasından daha temiz hava çıkışı sağlayın. Özel Filtre havanın %99,95'ini filtreler, buna havadaki tozlar, bakteriler ve polenler de dahil. Ayrıca filtrenin yıkanabilme özelliği her seferinde yeni filtrle alma masrafının önüne geçmenizi sağlar.

 

 • 5 Çok İyi (0)
  % 0
 • 4 İyi (0)
  % 0
 • 3 Ne İyi/Ne Kötü (0)
  % 0
 • 2 Kötü (0)
  % 0
 • 1 Çok Kötü (0)
  % 0
Ortalama Puan
Henüz Değerlendirilmemiş
 

İlginizi Çekebilecek Ürünler